Skip to content0533 492 63 54Whatsapp Destek Hattı

GÖKTÜRK Evden Eve Nakliyat

GÖKTÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT

Göktürk evden eve nakliyat

Hangi zaman diliminde yaşarsak yaşayalım nakliyatçılık sektörünün hizmetlerine bir şekilde ihtiyaç duyuyoruz. Tabii Göktürk evden eve nakliyat olarak giderek daha modern bir hale dönüşen hizmetlerimizden mutlaka bu çerçevede yararlanmanızı öneriyoruz. Profesyonel düzeyde uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübemizle sürdürmüş olduğumuz hizmetlerimizden ayrıca çok büyük memnuniyet duyacağınızdan eminiz. Peki, sizlere hangi nitelikli hizmetlerle ulaşıyoruz ve uzman ekibimiz hangi hizmetleri sizlere takdim ediyor. Dilerseniz hizmetlerimizin çok daha iyi anlaşılabilmesi için maddeler halinde bir sıralama yapalım.

Göktürk evden eve nakliyat
Göktürk Nakliyat
Göktürk Nakliyat
Göktürk evden eve nakliyat

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ ÇALIŞMASI YAPIYORUZ

Öncelikle eşyanızın yerinde incelendiği bir ücretsiz ekspertiz çalışması ile işe başlıyoruz ve sonrasında en makul fiyatları sizlere sunuyoruz. Bu çalışma neticesinde eşyanız için en uygun araçlar tahsis ediliyor ve artık sizin belirlediğiniz gün ve saatte adresinizde oluyoruz

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIĞI HİZMETİ VERİYORUZ

Hepimizin malumu olduğu üzere asansörlü taşıma hizmetleri çalışmanın temposunu arttırıyor ve hasarsız bir nakil süreci için büyük katkı sağlıyor. Bu noktada Göktürk evden eve nakliyat hizmetleri olarak kısa bir hatırlatma yapmakta yarar görüyoruz. Binanızın asansörlü aracın yanaşmasına ve çalışmasına uygun olması gerekiyor.

Göktürk ofis taşıma
Göktürk ofis taşıma
Göktürk eşya depolama
Göktürk eşya depolama

EŞYA PAKETLEME VE AMBALAJLAMA

Göktürk Evden Eve Nakliyat Firmamız profesyonel düzeyde eşya paketleme ve ambalajlama çalışması yaparak eşyalarınızın taşınma sürecinde zarar görmesinin önüne geçiyor. Bu hizmetimizin standart ve ayrıntılı olarak ikiye ayrıldığını anti parantez belirtmiş olalım. Standart eşya paketleme ve ambalajlama çalışması araca yükleme esnasında yapılan çalışmadır. Ancak aralarında cam eşyaların da bulunduğu ince ve detaylı bir eşya paketlemesi talep ediyorsanız bunu mutlaka firmamızda paylaşmanızı istirham ediyoruz efendim.

Göktürk eşya paketleme
Göktürk eşya paketleme

EŞYA SİGORTALAMA YAPIYORUZ

Olağanüstü titiz ve hassas çalışan Göktürk Nakliyat firmamızın tüm dikkatine rağmen olası bir hasar durumunda eşya sigortalama olarak adlandırılan sistem devreye giriyor ve hiçbir şekilde mağduriyet yaşanmasına izin vermiyoruz.

EŞYA DEPOLAMA HİZMETİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ

Göktürk Evden Eve Nakliyat Eşyalarınız için bir depo gerekiyorsa eşya depolama sistemimiz tam sizlere göre diyebiliriz. Uluslararası standartlar çerçevesinde dizayn edilmiş depolarımızda sizler gelip teslim alana kadar eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Tabii rutubet ve eşyaya zarar vermesi muhtemel canlılardan izole edilmiş bir depo sisteminin söz konusu olduğunu hemen belirtelim. Ayrıca evinizde bulunan Mobilya grubu veya Elektromekanik eşyalar (çamaşır makinesi bulaşık makinesi vs ) Ayrıca bu tarz eşyaları firmamızın uzman personeli sökerek tekrar kurulumunu sağlıyor.

Göktürk Evden Eve nakliyat
GÖKTÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT
ŞEHİR İÇİ VEYA ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT TALEPLERİNİZİ LÜTFEN İLETİNİZ

Geniş bir araç filosuna sahip firmamızdan ister şehiriçi şehirlerarası nakliyat talepleri için her zaman destek alabilirsiniz. Her çalışmaya özel araçların her birinin bakımlarının zamanında yapıldığı, hızlı, seri veya hasarsız taşımacılığın adresi olmaya devam ediyoruz efendim

 İŞYERİ, OFİS, BÜRO ŞİRKET  İÇİN ÖZEL NAKLİYAT HİZMETLERİ SUNUYORUZ
İstanbul Göktürk evden eve nakliyat
İstanbul evden eve nakliyat
Göktürk Nakliyat

Elbette ticari işletmeleri unutmuyoruz ve işyeri, ofis, büro, şirket veya benzeri nakliyat çalışmaları için de kuruluşumuzdan uzman desteği alabiliyorsunuz. Daha birçok ayrıcalıklı hizmeti sizlere son derece makul fiyatlarla takdim eden Göktürk evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ederek aynı zamanda kredi kartı gibi çeşitli ödemeye kolaylıklarından faydalanabileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek istiyoruz. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaralarını günün her saatinde hiç çekinmeden arayınız. En güncel ve en uygun fiyatlarımız sizleri bekliyor. Esenlikler diliyoruz.

Edit”Göktürk Evden Eve Nakliyat”

GÖKTÜRK NAKLİYAT FİRMASI

Günümüzün modern anlayışı çerçevesinde Hizmetleri ile Dizayn edilen Göktürk evden eve nakliyat hizmetleri sayfamıza hoş geldiniz. Oldukça uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği tecrübe ve birikimle sizlere hizmetler geliştiren firmamız saygıdeğer müşterilerinin tercih nedeni olmaya devam ediyor efendim. Kısaca hizmetlerimizi özetlemek gerekirse; Evden Eve Nakliyat Karayolu, Yük Taşımacılığı, Şehir İçi ve Şehirlerarası Nakliyat alanlarında son derece başarılı yüzlerce çalışmaya imza atmış olmanın gururunu yaşamaktayız.Araç çubuğuna atla

Çıkış yap

Leave a Comment